Bylinkový sirup - artrofyt - Klášterní officína 285g
Související produkty
Premium sirup TONIC/MALINA - CUKR STOP - DEI 485ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
221,70 Kč
BIO
Sirup Knedlík v krku-Zase dobře! 250ml BIO SONNENTOR
Skladem (expedice 1-5 dní)
224,90 Kč
Sirup rakytník - pomeranč s třtinovým cukrem - The Pelikans 500ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
225,30 Kč
Detailní popis produktu
Bylinný extrakt Artrofyt ve formě sirupu přispívá k normální tvorbě kolagenu pro správnou funkci kostí a chrupavek. Obsahuje Glukosamin Sulfát, který je důležitou stavební součástí tělních tkání pro normální stav kostí a kloubů. Bez konzervantů.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 579,99 kJ/125,58 kcal |
| Tuky | 0,55g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | |
| Sacharidy | 31,80g |
| z toho cukry | 23,12g |
| Vláknina | 0,45g |
| Bílkoviny | 0,70g |
| Sůl |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sirupy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| EAN: | 8595240706239 |
BIO
Agáve sirup BIO světlý premium Natural Jihlava 350 ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
87,80 Kč
Bylinkový sirup - grepové jadérko - Klášterní officína 290g
Skladem (expedice 1-5 dní)
128,50 Kč
Bylinkový sirup - aronie - Klášterní officína 290g
Skladem (expedice 1-5 dní)
128,50 Kč
Bylinkový sirup - echinacea - Klášterní officína 290g
Skladem (expedice 1-5 dní)
118 Kč
Akce
BIO
175,80 Kč
–6 %
Sirup z květu černého bezu 500 ml BIO HOLLINGER
Skladem (expedice 1-5 dní)
163,90 Kč
Bylinkový sirup - meduňka - Klášterní officína 290g
Skladem (expedice 1-5 dní)
112,80 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
