Bylinkový sirup - borůvka - Klášterní officína 290g
Související produkty
Detailní popis produktu
Benediktinský bylinný extrakt z borůvky ve formě sirupu přispívá k normální činnosti cévní soustavy a normálnímu stavu zraku, vlasů a nehtů. Borůvka brusnice je přírodním antioxidantem. Bez konzervantů.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 802,17Kj/191,69kcal |
| Tuky | 0,03g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | |
| Sacharidy | 47,44g |
| z toho cukry | 45,96g |
| Vláknina | 0,60g |
| Bílkoviny | 0,10 g |
| Sůl |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sirupy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| EAN: | 8595240706253 |
Bylinkový sirup - meduňka - Klášterní officína 290g
Skladem (expedice 1-5 dní)
110,70 Kč
BIO
Agáve sirup BIO světlý premium Natural Jihlava 500 ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
125,10 Kč
Bylinkový sirup - brusinka - Klášterní officína 290g
Skladem (expedice 1-5 dní)
157,20 Kč
BIO
Bauckhof Sirup z cukrové řepy 450g bio DEMETER
Skladem (expedice 1-5 dní)
124,60 Kč
BIO
BIO Sirup javorový 100 % Grade A 250 ml – BIO NEBIO
Skladem (expedice 1-5 dní)
195,30 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
