Dětský punč premium - Stará Dáma 700ml
Související produkty
Hummus s pečenou cibulkou - VEGAN - Seneb 140g
Skladem (expedice 1-5 dní)
37,20 Kč
Linecké cukroví bez lepku 12ks - Element 200g
Skladem (expedice 1-5 dní)
128,60 Kč
Detailní popis produktu
Nejlepší prémiový dětský punč - vyrobený šetrným způsobem ze zralého a čerstvě sklizeného ovoce. Před použitím protřepat, nevařit pouze ohřát. Obsah alkoholu: 0 %Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 265kJ/63kcal |
| Tuky | <0,50g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | <0,10g |
| Sacharidy | 14,00g |
| z toho cukry | 12,00g |
| Vláknina | |
| Bílkoviny | <0, |
| Sůl | <0,01g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rostlinné a bio potraviny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.9 kg |
| EAN: | 4024101004695 |
Linecké cukroví a laskonky bez lepku - Element 180g
Skladem (expedice 1-5 dní)
128,60 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
