Dezert BÍLÁ ČOKOLÁDA v tubě - Kolatch 45g
Související produkty
Čokoláda mléčná s pekanovými ořechy, brusinkami a kokosem - Severka 135g
Skladem (expedice 1-5 dní)
149,80 Kč
Čokoláda tmavá 70 % bez přidaného cukru 60 g BIO BENJAMÍSSIMO
Skladem (expedice 1-5 dní)
86,30 Kč
Čokoláda Z lásky - Mléčné neapolitánky srdce 5 ks - Carla 25g
Dočasně nedostupné
28,30 Kč
Hořko-mléčná čokoláda bez laktózy Veselá Panda - LÁSKAO 50g
Dočasně nedostupné
51,50 Kč
Luxusní dubajská čokoláda MLÉČNÁ - Kamila Chocolates 95g
Dočasně nedostupné
184,60 Kč
Detailní popis produktu
Zdravý tekutý dezert skvělý pro mlsání přímo z tuby, na pečivo, dodá chuť kaším a müsli, zjemní sladké omáčky a pomazánky, obohatí dezerty. Vyrobeno bez lepku, bez laktózy, bez konzervantů, nejsou použita žádná aditiva, jako například ztužené tuky. Vhodné pro vegetariány i vegany, celiaky, ale i pro všechny, kteří chtějí konzumovat potraviny bez klasického rafinovaného cukru a bez chemie.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 2530kJ/610kcal |
| Tuky | 48,00g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 4,70g |
| Sacharidy | 30,00g |
| z toho cukry | 24,00g |
| Vláknina | 5,70g |
| Bílkoviny | 18,00g |
| Sůl | 0,3g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bílá čokoláda |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8588007271590 |
ČOXY - bílá čokoláda s mandlovými lupínky a xylitolem - Natural 50g
Skladem (expedice 1-5 dní)
49 Kč
BIO
iChoc BIO vegan rýžová čokoláda bílá VANILKOVÁ 80g
Skladem (expedice 1-5 dní)
78,20 Kč
BIO
Čokoláda bílá s jogurtem a jahodami 100 g BIO SOLÉ
Skladem (expedice 1-5 dní)
108,30 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
