Drcená rajčata - Kyknos 500g
Související produkty
Detailní popis produktu
koncentrovaná rajčatová šťáva - pyré Po otevření skladujte v lednici a spotřebujte do 4 dnů.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 100kJ/24kcal |
| Tuky | 0,10g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,02g |
| Sacharidy | 4,00g |
| z toho cukry | 3,60g |
| Vláknina | |
| Bílkoviny | 1,50g |
| Sůl | 0,05g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rajčatová omáčka a kečup |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 5201066003003 |
| Položka byla vyprodána… | |
Cherry sicilská rajčatová omáčka Mediterranea BIO - VEGAN - Convivia 250g
Skladem (expedice 1-5 dní)
88,60 Kč
Kečup z čerstvých a zralých rajčat - VEGAN - The Pelikans 360g
Skladem (expedice 1-5 dní)
150,10 Kč
Koncetrovaná rajčatová šťáva - pyré - Kyknos 500g
Skladem (expedice 1-5 dní)
34,20 Kč
Cherry sicilská rajčatová omáčka Arrabbiata BIO - VEGAN - Convivia 250g
Skladem (expedice 1-5 dní)
88,60 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
