Isotonic Hydration 300 g tropical
Související produkty
Detailní popis produktu
ISOTONIC HYDRATATION
Isotonický nápoj s obsahem sacharidů (sacharóza, dextróza), čtyřmi přidanými minerály, mořskou solí a dvěma druhy postbiotik. Minerály jsou v alkalizujících formách - sodík = citrát sodný, draslík = citrát draselný, hořčík = citrát hořečnatý, které stabilizují pH a jsou tak určené pro aktivní a profesionální sportovce. Přidaný vápník je ve formě glukonátu vápenatého. Isotonic Hydration je vhodný pro dodání důležitých elektrolytů a plnohodnotnou hydrataci během silového i vytrvalostního výkonu.
Co je Isotonic Hydration?
- Nejnovější isotonický drink značky High5 bez obsahu umělých sladidel a barviv
- Isotonický nápoj (do 10 % sacharidů v doporučeném ředění)
- Vynikající využitelnost + lehká a osvěžující chuť
- Sacharóza a dextróza (d-glukóza) = rychle vstřebávaný disacharid a monosacharid pro okamžité doplnění energie
- 3 důležité minerály jsou v alkalizujících formách (stabilizace pH) = sodík = citrát sodný, draslík = citrát draselný, hořčík = citrát hořečnatý
- Přidaná mořská sůl (chlorid sodný a stopové prvky)
- Přidaná postbiotika Saccharomyces Boulardi, Kluyveromyces Marxianus = totožná jako probiotika, pouze vyvinutá do dospělosti a tepelně upravená pro okamžitý efekt = efektivní podpora trávení
- Přidaný vápník (glukonát vápenatý) = podpora trávení
- Vhodné pro vegany i vegetariány
Zaměření produktu
- Zdroj efektivní energie během fyzického výkonu - zdroj okamžitě využitelné energie a elektrolytů.
- Zvýšení energetických zásob organizmu před výkonem - zdroj lehce využitelné energie, jedna dávka odpovídá dvěma plným porcím vařených těstovin.
- Není nutné se přejídat, dodržujte klasický dietní režim, potřebnou a efektivní svalovou energii ve formě glykogenu vám dodá Isotonic Hydration
Citrátové formy minerálů = pH+
Isotonic Hydration obsahuje sodík, draslík a hořčík vázaný chelátovou vazbou ve formě citrátu. Kromě toho, že je forma citrátu vhodným transportérem minerálů, podílí se také na stabilizaci pH. Je známo, že překyselení organizmu způsobené vysokou zátěží (kyselina mléčná), je jedním z faktorů snižujících výkonnost a následnou regeneraci. Doplněk obsahuje také přidanou mořskou sůl, která obsahuje chlorid sodný a stopové prvky.
Balení: 300 g
Dávkování: Smíchejte 1 odměrku (cca 30 g prášku) s 500 ml vody a promíchejte. Užívejte během tréninku. Balení obsahuje 41 dávek.
Upozornění: Může obsahovat stopy lepku, vajec a mléka. Skladujte v chladu a suchu, mimo dosah dětí. Prášek může obsahovat malé hnědé kousky, rozpustné ve vodě—není na závadu.
Výživové údaje: | ve 100 g (% RHP)** | ve 30 g* (% RHP)** |
Energetická hodnota | 1581 kJ / 372 kcal | 474 kJ / 112 kcal |
Tuky | 0 g | 0 g |
z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g | 0 g |
Sacharidy | 93 g | 28 g |
z toho cukry | 88 g | 26 g |
Bílkoviny | 0 g | 0 g |
Sůl | 2 g | 0,6 g |
Hořčík | 83 mg (22 %)** | 25 mg (6,6 %)** |
Draslík | 300 mg (15 %)** | 90 mg (4,5 %)** |
Vápník | 120 mg (15 %)** | 36 mg (4,5 %)** |
Sodík | 800 mg | 240 mg |
* 30 g odpovídá jedné dávce
** RHP - Referenční hodnota příjmu vitamínů a minerálních látek.
** RHP - Referenční hodnota příjmu vitamínů a minerálních látek.
Složení: sacharóza, dextróza, kyselina (kyselina citrónová a jablečná), citrát sodný, přírodní aromata, glukonát vápenatý, citrát draselný, citrát hořečnatý, mořská sůl, tepelně upravená mikroflóra (Saccharomyces Boulardi, Kluyveromyces Marxianus).
Doplňkové parametry
Kategorie: | Doplňky stravy a vitamíny |
---|---|
Hmotnost: | 0.1 kg |
EAN: | 5027492006094 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
M
Míša
JM
Jiří Mikulec
MS
Monika Sommerová
dodávka proběhla v pořádku.
VA
Vasadi Anita
D
Dana
AF
Alena Fimonová
AG
Aleš Gola
LK
Ludvík Kohoutek
SS
Sylvia Suchanova
Výborný obchod, super výhodná velké balenie, škoda že dodanie trochu meškalo.
JB
Jana Bitnerová
Skvělé zboží
HC
Hana Chalupníková
Výborný obchod, super výhodná velká balení pro rodinu! Trošku delší doba dodání. Výborná komunikace.
KK
Katja Kauf
Everything was perfect and the shipping to Germany was SO fast! Thank you!
TM
Tomáš Mrštík
Velmi
BR
Barbora Rubášová
Dorazilo v pořádku,jen to trvalo týden. Jinak vše v pořádku
MH
Marcela Hegedusova
MB
Monika Břínková
KT
Karin Tannert
sehr zufrieden
P
Petr
Rychlé dodání.
Slušná cena.
Výborná omáčka Crying Thaiger. 😎👍
LK
Lubomír Kysilka
JK
Jakub karasek