La Droguerie Ecologique by Ecodis Univerzální černé mýdlo BIO - pasta (1 kg)
Související produkty
Prostředek na mytí nádobí - malina - vegan - Feel Eco 1000ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
109,40 Kč
Novinka
Sonett Prostředek na nádobí Sensitiv 1l eco ECO
Dočasně nedostupné
134,80 Kč
Novinka
Sonett Prostředek na nádobí citron 10l eco
Dočasně nedostupné
1 036,90 Kč
Detailní popis produktu
Po vysoce koncentrované pastě z černého mýdla sáhnete bez nadsázky každý den. Díky 40% obsahu mýdla a BIO slunečnicovému oleji z Francie je efektivní a prudce univerzální. Vyčistí všechny omyvatelné povrchy, od dlaždiček, přes dřevo a plast až po keramiku. Odmastí pánvičky i sporák a po ruce se hodí i při údržbě kolem domu, v dílně či na zahradě. Neobsahuja ani špetku konzervantů, barviv či zahušťovadel a její šetrnost pro zdraví člověka i přírody potvrzuje certifikát od Ecocertu.[[8veciprani]]Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ekologický úklid |
|---|---|
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 3760138834850 |
| Složení: | Water, soap obtained only from sunflower oil*; caramel (max. 5 %).* Z kontrolovaného ekologického zemědělství |
| Země původu: | Vyrobeno ve Francii |
| Certifikáty: | Ecocert Ecodetergent made with Organic |
| Podíl přírodních surovin: | 100 % |
| Materiál balení: | kyblík s víčkem z PP plastu |
| Co s obaly: | Obal recyklujte v kontejneru na plast. |
| Podíl BIO surovin: | 33 % |
| Hmotnost: | 1 kg |
| Varianta: | pasta (1 kg) |
Novinka
Sonett WC čistič máta a myrta 10l eco ECO
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 143,60 Kč
Tierra Verde BIKA – Jedlá soda (Bikarbona) 2 kg pytel - všestranný pomocník
Skladem (expedice 1-5 dní)
167,20 Kč
La Droguerie Ecologique by Ecodis Ocet kvasný lihový 12% (1 l)
Skladem (expedice 1-5 dní)
86,30 Kč
Tip
WC čistič s citrusovou vůní - vegan - Feel Eco 750ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
97,60 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
