Laguna prémium 70% (hořká) - Carla 50g
Související produkty
Nugátová čokoláda Veselá Panda bez laktózy - LÁSKAO 50g
Skladem (expedice 1-5 dní)
51,50 Kč
Hořko-mléčná čokoláda bez laktózy Veselá Panda - LÁSKAO 50g
Skladem (expedice 1-5 dní)
51,50 Kč
Čokoláda s posypem 4x50g - Kolekce čokolád - Kamila Chocolates 200g
Skladem (expedice 1-5 dní)
223,40 Kč
Čokoláda mléčná s lískovými ořechy, třešněmi a fialkami - Severka 145g
Skladem (expedice 1-5 dní)
149,80 Kč
BIO
Lízátko mléčná čokoláda zajíček 15 g BIO ROSENGARTEN
Skladem (expedice 1-5 dní)
36,90 Kč
Čokoláda mléčná s pekanovými ořechy, brusinkami a kokosem - Severka 135g
Skladem (expedice 1-5 dní)
149,80 Kč
Detailní popis produktu
Pralinky ze 70% hořké čokolády v kombinaci s bílou čokoládou a lískooříškovou náplní.
Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 2295 kJ/551 kcal |
| Tuky | 35g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 21g |
| Sacharidy | 50g |
| z toho cukry | 46g |
| Vláknina | |
| Bílkoviny | 6,90g |
| Sůl | 0,10g |
© Carla spol. s r. o. Krkonošská 2850, Dvůr Králové n. L., 544 01 Česká republika
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hořká čokoláda |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8595019696907 |
BIO
Lovechock Raw čokoláda super hořká 99% 70 g bio
Skladem (expedice 1-5 dní)
188 Kč
BIO
Bio hořká čokoláda 92% s kokosovým cukrem VIVANI 80 g
Skladem (expedice 1-5 dní)
101,40 Kč
BIO
Vivani Hořká čokoláda s celými ořechy 100 g bio
Skladem (expedice 1-5 dní)
97,80 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
