Lemon Cakes - Mr. Brownie 200g
Související produkty
BIO
Tyčinka Lifebar Oat snack citronový 40 g BIO LIFEFOOD
Skladem (expedice 1-5 dní)
35,80 Kč
Müsli PROTEIN & MAGNESIUM 17% - čokoláda a slaný karamel - Tekmar 200g
Skladem (expedice 1-5 dní)
72,20 Kč
YUKI & LOVE Mochi s tapiokovými perličkami, příchutí kávy a mořské soli 120g
Skladem (expedice 1-5 dní)
82,20 Kč
Čokoláda mléčná s ostružinami, višněmi a šeříkem - Severka 120g
Skladem (expedice 1-5 dní)
149,80 Kč
Detailní popis produktu
Neodolatelná svačinka pro malé i velké s příchutí citrónu. Balení obsahuje 8 kusů samostatně balených koláčků.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 1796 kJ/429 kcal |
| Tuky | 24g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 2,4g |
| Sacharidy | 50g |
| z toho cukry | 34g |
| Vláknina | 0,20g |
| Bílkoviny | 5,30g |
| Sůl | 0,39g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tyčinky a sušenky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 8411037892476 |
SNEJK ananas ovocná pochoutka bez přidaného cukru Natural Jihlava 30 g
Skladem (expedice 1-5 dní)
12 Kč
Galactic Brownies s lentilkami - Mr. Brownie 200g
Skladem (expedice 1-5 dní)
63,60 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
