Limonáda MATCHA a LIMETA - (zálohovaná) Amity 330ml
Související produkty
BIO
BIOTR4015533054204
26,10 Kč
–8 %
Nápoj Protect citron-citr. tráva 0,5l FRUCTAL
Skladem (expedice 1-5 dní)
23,90 Kč
Detailní popis produktu
Stimulující ovocný nápoj plný jemně namletého a vysoce kvalitního zeleného čaje z Japonska v bio kvalitě. Nepřeslazený, obsahující antioxidanty, vitamíny, minerály a příjemné množství přírodního kofeinu. Osobitá chuť čaje matcha s příměsí exotického ovoce je magická kombinace, která může snadno přejít v posedlost, tak bacha! Z principu nevhodné pro zlé lidi. Předobrazem tohoto drinku byla čerstvá orosená limeta a z dáli se nesoucí dlouhé klavírní A7. Zkuste zavřít oči, až se poprvé napijete. - Bezlepek - Bezlaktózy - Bez palmového tuku - Vegan - Obsah alkoholu: 0% Vratná lahev- záloha 3 kčNutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 125kJ/30kcal |
| Tuky | |
| z toho nasycené mastné kyseliny | |
| Sacharidy | 7,40g |
| z toho cukry | 7,40g |
| Vláknina | |
| Bílkoviny | 0g |
| Sůl | 0g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Limonády |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| EAN: | 745604027403 |
BIO
Limonáda fermentovaná Bloody orange 330 ml BIO BACILLI
Skladem (expedice 1-5 dní)
55,60 Kč
BIO
Limonáda fermentovaná Sicilský citrón 330 ml BIO BACILLI
Skladem (expedice 1-5 dní)
55,60 Kč
BIO
Drink nealkoholický Rose Tonic 330 ml BIO HOLLINGER
Skladem (expedice 1-5 dní)
56,50 Kč
BIO
Drink nealkoholický Ice Tea Broskev 330 ml BIO HOLLINGER
Skladem (expedice 1-5 dní)
56,50 Kč
BIO
Limonáda se zázvorem a chilli BIO 330ml BOTTOMS UP
Skladem (expedice 1-5 dní)
72,30 Kč
BIO
Limonáda s příchutí levandule 500 ml BIO HOLLINGER
Skladem (expedice 1-5 dní)
43,10 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
