Limonáda REBARBORA - (zálohovaná) Amity 330ml
Související produkty
BIO
Nápoj Raráškovo Lieblingskakao BIO 300g SONNENTOR
Skladem (expedice 1-5 dní)
232,70 Kč
Cider - polosuchý - Amity 330 ml (zálohovaná lahev)
Skladem (expedice 1-5 dní)
58,60 Kč
Detailní popis produktu
Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 112kJ/27kcal |
| Tuky | 0g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0g |
| Sacharidy | 6,60g |
| z toho cukry | 6,60g |
| Vláknina | |
| Bílkoviny | 0g |
| Sůl | 0g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Limonády |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| EAN: | 745604027441 |
BIO
Limonáda fermentovaná Bloody orange 330 ml BIO BACILLI
Skladem (expedice 1-5 dní)
55,60 Kč
BIO
Drink nealkoholický Ice Tea Broskev 330 ml BIO HOLLINGER
Skladem (expedice 1-5 dní)
56,50 Kč
BIO
Limonáda fermentovaná Fizzy ginger 330 ml BIO BACILLI
Skladem (expedice 1-5 dní)
55,60 Kč
BIO
29,40 Kč
–0 %
Tonic Isis bitter lemon 0,33 l BIO BEUTELSBACHER
Skladem (expedice 1-5 dní)
29,30 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
