Lízátko ovocné - různé příchutě - Smile POPS 6g
Související produkty
Hříbečky z bílé čokoládové polevy a sušenky - Miltonas 170g
Dočasně nedostupné
54,90 Kč
Müsli PROTEIN & MAGNESIUM 17% - čokoláda a slaný karamel - Tekmar 200g
Skladem (expedice 1-5 dní)
72,20 Kč
Čokoláda mléčná s ostružinami, višněmi a šeříkem - Severka 120g
Skladem (expedice 1-5 dní)
149,80 Kč
Detailní popis produktu
(příchutě-aroma: broskev, borůvka, mandarinka, zelené jablko, jahoda, granátové jablko)Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 1687kJ/397kcal |
| Tuky | 0g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0g |
| Sacharidy | 98,00g |
| z toho cukry | 76,00g |
| Vláknina | 0g |
| Bílkoviny | 0g |
| Sůl | 0g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zdravé mlsání |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 5200373507556 |
Akce
68,40 Kč
–7 %
Popcorn ROYAL CARAMEL - BOOMZA! 170g
Skladem (expedice 1-5 dní)
63,10 Kč
Čokoláda mléčná s pistáciemi, růžemi a višněmi - Severka 115g
Skladem (expedice 1-5 dní)
149,80 Kč
Čokoláda hořká s pekanovými ořechy, pistáciemi, jahodami, šeříkem a kokosem - Severka 130g
Skladem (expedice 1-5 dní)
149,80 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
