Lízátko ovocné - různé příchutě - Vitabear 12g
Související produkty
BIO
Celozrnné rýžové chlebíčky z hnědé rýže bez lepku BIO - bez přidané soli - VEGAN - Clearspring 130g
Dočasně nedostupné
43,90 Kč
Čokoláda mléčná s pekanovými ořechy, pistáciemi, jahodami, šeříkem a kokosem - Severka 130g
Skladem (expedice 1-5 dní)
149,80 Kč
Detailní popis produktu
(příchutě-aroma: broskev, borůvka, mandarinka, zelené jablko, jahoda, granátové jablko)Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 1687kJ/397kcal |
| Tuky | 0g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0g |
| Sacharidy | 98,00g |
| z toho cukry | 76,50g |
| Vláknina | 0g |
| Bílkoviny | 0g |
| Sůl | 0g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zdravé mlsání |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 5200373507563 |
| Položka byla vyprodána… | |
Chléb křupavý s chia a česnekem 200 g ALRICHOVO PEKAŘSTVÍ
Skladem (expedice 1-5 dní)
71,80 Kč
Flapjack ovesný s polevou s čokoládovou příchutí bezlepkový 80 g BRYNMOR
Skladem (expedice 1-5 dní)
35,90 Kč
Čokoláda mléčná s karamelem, brusinkami a kokosem - Severka 120g
Skladem (expedice 1-5 dní)
89,30 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
