Lněné semínko mleté - Semix 100g
Související produkty
BENTO Chobotnice občerstvení original kořeněné (oranžová) 20g
Skladem (expedice 1-5 dní)
43,20 Kč
Cereální srdíčka s medem a skořicí - NordCrunch 150g
Skladem (expedice 1-5 dní)
68,10 Kč
Mléko kokosové na vaření plech 17-19 % 400 ml COCOXIM
Skladem (expedice 1-5 dní)
63,40 Kč
Detailní popis produktu
Lněné semínko mleté lze konzumovat buď samostatně, nebo přidávat do musli, kaší, salátů, jogurtů či těstovin. Po otevření skladujte v ledničce a spotřebujte do 2 týdnů.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 2120kJ/508kcal |
| Tuky | 41,00g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 4,00g |
| Sacharidy | 3,90g |
| z toho cukry | 0,80g |
| Vláknina | 28,00g |
| Bílkoviny | 19,00g |
| Sůl | 0,07g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rostlinné a bio potraviny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8594019380298 |
Mini müsli tyčinky naslano luštěninové bez lepku - Semix 55g
Skladem (expedice 1-5 dní)
19,70 Kč
BENTO Chobotnice občerstvení horké a kořeněné (modrá) 20g
Skladem (expedice 1-5 dní)
41,10 Kč
Krájená rajčata s rajčatovou šťávou - Bassta 400g
Skladem (expedice 1-5 dní)
22,50 Kč
KOPIKO Kávový bonbon 120g
Průměrné hodnocení produktu je 4,4 z 5 hvězdiček.
Skladem (expedice 1-5 dní)
82,20 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
