Loupaná rajčata s rajčatovou šťávou - Bassta 400g
Související produkty
Konfitovaná cibulka s UZENOU PAPRIKOU - The Pelikans 200g
Skladem (expedice 1-5 dní)
143,50 Kč
Mini müsli tyčinky naslano luštěninové bez lepku - Semix 55g
Skladem (expedice 1-5 dní)
20 Kč
Fit snack KUKUŘIČNO-RÝŽOVÝ rajče, bazalka - CELPO 50g
Skladem (expedice 1-5 dní)
29,90 Kč
Shiitake - sušené houby (Houževnatec jedlý) - PRB 50g
Skladem (expedice 1-5 dní)
97,10 Kč
Detailní popis produktu
Upravená rajčata s rajčatovou šťávou. Pasterováno.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 87 kJ/21 kcal |
| Tuky | <0,50g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0g |
| Sacharidy | 3,20g |
| z toho cukry | 3,20g |
| Vláknina | |
| Bílkoviny | 1,30g |
| Sůl | <0,01g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rostlinné a bio potraviny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8594180381636 |
Košíčky s pistáciovým máslem BIO - VEGAN - Bett'r 39g
Skladem (expedice 1-5 dní)
75,60 Kč
Fazole červené v mírně slaném nálevu - Bassta 400g
Skladem (expedice 1-5 dní)
25,90 Kč
Kulíšek sušená rajčata a bazalka - Rýsárna 150g
Skladem (expedice 1-5 dní)
147,20 Kč
BIO
Biosaurus sýr BIO - bez lepku - McLLOYD´S 50g
Skladem (expedice 1-5 dní)
29,80 Kč
Konfitovaná cibulka s CHILLI A ČESNEKEM - The Pelikans 200g
Skladem (expedice 1-5 dní)
143,50 Kč
Karobový prášek nepražený Natural Jihlava 250 g
Skladem (expedice 1-5 dní)
92,30 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
