LOW CARB tyčinka 25% protein chipsy Vanilka - Topnatur 40g
Související produkty
Tyčinka Lifebar citronová Super Power 40 g BIO LIFEFOOD
Skladem (expedice 1-5 dní)
47,50 Kč
Sezamová medová tyčinka s karobem a zázvorem - Jannis 40g
Dočasně nedostupné
18,60 Kč
Tyčinka s želé arašídové máslo - Juicy bar Yoghurt - Tekmar 40g
Skladem (expedice 1-5 dní)
20,50 Kč
Tyčinka cereální s jabl. a skoř. v jog. polevě 40g FIT JOYA
Skladem (expedice 1-5 dní)
14 Kč
Müsli tyčinka BRUSINKA s jogurtovou polevou a živými kulturami - YOGIE 30g
Skladem (expedice 1-5 dní)
18 Kč
Detailní popis produktu
proteinová tyčinka v Low Carb hořké čokoládě s jemnými křupinkami a vanilkovou příchutí. - bez lepku - 25 % proteinu - bez přidaného cukru - vhodná pro nízkosacharidové stravováníNutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 1610kJ/388kcal |
| Tuky | 21,00g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 6,70g |
| Sacharidy | 15,00g |
| z toho cukry | 4,60g |
| Vláknina | 26,00g |
| Bílkoviny | 25,00g |
| Sůl | 0,30g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Proteinové tyčinky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8594028193872 |
| Položka byla vyprodána… | |
Tyčinka proteinová s čokoládovou příchutí a kakaovými boby v čokoládě - Big Bar 35g
Dočasně nedostupné
22,40 Kč
KETO proteinová tyčinka MALINOVÝ CHEESECAKE sušenka - Tekmar 40g
Skladem (expedice 1-5 dní)
36,60 Kč
Tyčinka proteinová s jahodovým želé v kakaové polevě - Juicy - 23% PROTEIN & TAURINE - Tekmar 40g
Skladem (expedice 1-5 dní)
36,20 Kč
Tyčinka proteinová jahodová v růžové polevě veganská 40 g BIO ROO´BAR
Skladem (expedice 1-5 dní)
50,90 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
