LOW CARB tyčinka 25% protein Karamel - Topnatur 40g
Související produkty
Tyčinka cereální s meruň. v jog. polevě 40g FIT JOYA
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (expedice 1-5 dní)
14 Kč
Tyčinka Santa Claus kakaová s křupavými kuličkami 30 g MOO FREE
Dočasně nedostupné
38,70 Kč
Müsli tyčinka MANGO s jogurtovou polevou a živými kulturami - YOGIE 30g
Dočasně nedostupné
18 Kč
Tyčinka čok. STEVIA ml. lísk. oř. bez př. cukru 35g BALANCE
Skladem (expedice 1-5 dní)
53,80 Kč
Tyčinka bílá s kousky křupavých kakaových sušenek 35 g MOO FREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
58,10 Kč
Detailní popis produktu
Dream Caramel - je pilotní příchuť naší dokonalé proteinové tyčinky v Low Carb hořké čokoládě, která vás dostane! - bez lepku - 25% proteinu - bez přidaného cukru - dokonalá chuť - vhodná v rámci nízkosacharidové dietNutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 1544kJ/372kcal |
| Tuky | 19,00g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 6,10g |
| Sacharidy | 14,00g |
| z toho cukry | 4,60g |
| Vláknina | 27,00g |
| Bílkoviny | 26,00g |
| Sůl | 0,30g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Proteinové tyčinky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8594028194251 |
Tyčinka PROTEIN & MAGNESIUM 20% - CHOCOLATE COOKIES - Tekmar 45g
Skladem (expedice 1-5 dní)
35,90 Kč
Tip
Tyčinka proteinová Green line - cappucino - Tekmar 40g
Skladem (expedice 1-5 dní)
28,20 Kč
Tyčinka proteinová s jahodovým želé v kakaové polevě - Juicy - 23% PROTEIN & TAURINE - Tekmar 40g
Skladem (expedice 1-5 dní)
36,20 Kč
Tyčinka proteinová pistácie bez přid. cukru 40g TOPNATUR
Skladem (expedice 1-5 dní)
29 Kč
30,30 Kč
–6 %
Tyčinka proteinová vegan Green line - čokoláda&mandarinka - Tekmar 40g
Skladem (expedice 1-5 dní)
28,20 Kč
Tyčinka proteinová s kokosovou příchutí v čokoládě - Big Bar 700g
Dočasně nedostupné
372,30 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
