Luštěninová pochoutka čočková - VEGAN - Damodara 180g
Související produkty
Linecké cukroví a laskonky bez lepku - Element 180g
Skladem (expedice 1-5 dní)
128,60 Kč
BENTO Chobotnice občerstvení original kořeněné (oranžová) 20g
Skladem (expedice 1-5 dní)
43,20 Kč
Krájená rajčata s rajčatovou šťávou - Bassta 400g
Skladem (expedice 1-5 dní)
22,50 Kč
BIO
Dennree Ořechovo nugátový krém 13% ořechů 400g bio
Skladem (expedice 1-5 dní)
140,60 Kč
Detailní popis produktu
Křupavá čočková pochoutka. Lze ji přidávat do polévek, použít jako přílohu nebo si ji vychutnat samostatně . Není nutné dále tepelně upravovat. Díky specifické receptuře, používané při výrobě ztrácí luštěnina svou nepříjemnou vlastnost nadýmání a stává se tak přijatelnou a lehce stravitelnou potravinou. Produkty DAMODARA neobsahují žádné živočišné produkty ani jakékoliv přísady vyrobené za použití živočišných produktů. Zdravý křupavý mls. Luštěniny jsou výborným zdrojem rostlinných bílkovin.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 1658kJ/396,1kcal |
| Tuky | 19,50g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 2,25g |
| Sacharidy | 38,50g |
| z toho cukry | 1,80g |
| Vláknina | 8,80g |
| Bílkoviny | 18,80g |
| Sůl | 2,20g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rostlinné a bio potraviny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 8594177780244 |
TAOKAENOI Chíp z mořská řasa tempura uzené grilování 40g
Skladem (expedice 1-5 dní)
68,50 Kč
Linecké cukroví bez lepku 12ks - Element 200g
Skladem (expedice 1-5 dní)
128,60 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
