Luštěninová pochoutka hokkaidová - VEGAN - Damodara 180g
Související produkty
Tataráčik - zeleninová pomazánka - Amunak 120g
Skladem (expedice 1-5 dní)
39,50 Kč
Shiitake - sušené houby (Houževnatec jedlý) - PRB 50g
Skladem (expedice 1-5 dní)
95,80 Kč
Detailní popis produktu
Použití: Stačí přidat do hotových jídel, polévek či salátů, nebo podávat samostatně jako pochoutku. Není nutné dále tepelně upravovat.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 1665kJ/397,8kcal |
| Tuky | 20,40g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 1,98g |
| Sacharidy | 37,70g |
| z toho cukry | 2,50g |
| Vláknina | 12,70g |
| Bílkoviny | 17,80g |
| Sůl | 2,18g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rostlinné a bio potraviny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 8594177780190 |
| Položka byla vyprodána… | |
2 049 Kč
–5 %
RAW Manuka Honey UMF20+ (830+ MGO) 225g
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 946,60 Kč
649 Kč
–4 %
RAW Manuka Honey UMF10+ (263+ MGO) 225g SK
Skladem (expedice 1-5 dní)
616,60 Kč
Mléko kokosové na vaření plech 17-19 % 400 ml COCOXIM
Skladem (expedice 1-5 dní)
52,20 Kč
Kimchi pasta bez lepku - VEGAN - ferment it! 200g
Skladem (expedice 1-5 dní)
165,30 Kč
Fazole červené v mírně slaném nálevu - Bassta 400g
Skladem (expedice 1-5 dní)
25,50 Kč
Košíčky s kešu máslem jahodové BIO - VEGAN - Bett'r 39g
Skladem (expedice 1-5 dní)
52,80 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
