Luštěninová pochoutka hrášková - VEGAN - Damodara 180g
Související produkty
Detailní popis produktu
Stačí přidat do hotových jídel, polévek či salátů, nebo podávat samostatně jako pochoutku. Není nutné dále tepelně upravovat.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 1716kJ/409,9kcal |
| Tuky | 22,50g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 2,16g |
| Sacharidy | 36,60g |
| z toho cukry | 2,50g |
| Vláknina | 10,40g |
| Bílkoviny | 17,30g |
| Sůl | 2,12g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Snacky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 8594177780275 |
Luštěninová pochoutka papriková - VEGAN - Damodara 180g
Skladem (expedice 1-5 dní)
62,80 Kč
Luštěninová pochoutka rajčatová -VEGAN - Damodara 180g
Skladem (expedice 1-5 dní)
62,80 Kč
Křupavá rýže s kakaem bez lepku Natural Jihlava 300 g
Skladem (expedice 1-5 dní)
64,20 Kč
BIO
BIO kukuřičný snack Angelina s mrkví a jablkem 60g
Skladem (expedice 1-5 dní)
61,10 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
