Mák mletý - Semix 200g
Související produkty
Linecké cukroví a laskonky bez lepku - Element 180g
Skladem (expedice 1-5 dní)
128,60 Kč
Mléko kokosové na vaření plech 17-19 % 400 ml COCOXIM
Skladem (expedice 1-5 dní)
63,40 Kč
Detailní popis produktu
Olejnaté semeno - mák modrý, tepelně upravený Skladujte při teplotě do 20°C a relativní vlhkosti max. 70%Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 2210kJ/529kcal |
| Tuky | 44,00g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 5,40g |
| Sacharidy | 4,80g |
| z toho cukry | 3,60g |
| Vláknina | 19,00g |
| Bílkoviny | 21,00g |
| Sůl | 0,01g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rostlinné a bio potraviny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 8594019389857 |
Bett'r Oplatky s lískooříškovou náplní 33 g bio
Skladem (expedice 1-5 dní)
44,50 Kč
BENTO Chobotnice občerstvení pečené chilli papričky a gril (fialová) 20g
Skladem (expedice 1-5 dní)
41,10 Kč
BIO
Perníčky v čokoládě s náplní z černého rybízu 125 g BIO LINEA NATURA
Dočasně nedostupné
138,10 Kč
KOPIKO Kávový bonbon 120g
Průměrné hodnocení produktu je 4,4 z 5 hvězdiček.
Skladem (expedice 1-5 dní)
82,20 Kč
BENTO Chobotnice občerstvení original kořeněné (oranžová) 20g
Skladem (expedice 1-5 dní)
43,20 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
