Marcipánová tyčinka s čokoládou a Baileys - Anthon Berg 33g
Související produkty
Tyčinka s želé slaný karamel - Juicy bar Yoghurt - Tekmar 40g
Skladem (expedice 1-5 dní)
24,10 Kč
Tyčinka cereální s meruň. v jog. polevě 40g FIT JOYA
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (expedice 1-5 dní)
14 Kč
Müsli tyčinka VIŠEŇ s jogurtovou polevou a živými kulturami - YOGIE 30g
Skladem (expedice 1-5 dní)
14,40 Kč
Detailní popis produktu
Tyčinka tradičního dánského výrobce čokoládových výrobků spojuje vysoce kvalitní čokoládu a světoznámou značku alkoholu.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 2126 kJ/510 kcal |
| Tuky | 31g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 9,90g |
| Sacharidy | 46g |
| z toho cukry | 39g |
| Vláknina | |
| Bílkoviny | 9,50g |
| Sůl | 0,08g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čokoládové tyčinky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 5774540980805 |
Obří ovesná tyčinka BELGICKÁ ČOKOLÁDA A POMERANČ - Ma baker 100g
Skladem (expedice 1-5 dní)
39 Kč
BIO
Flapjack bezlepkový arašídy s čokoládou 60 g BIO CEREA
Skladem (expedice 1-5 dní)
33 Kč
Akce
Novinka
Tip
BIO
39 Kč
–20 %
SMART3800233686029
Obří ovesná tyčinka ČOKOLÁDOVÝ DORT - Ma baker 100g
Skladem (expedice 1-5 dní)
42,80 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
