Maya pochoutková bezvaječná omáčka (vegan) - Sinea 150g
Související produkty
Kozí dezert Janínek VANILKA - Sedlák 120g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (expedice 1-5 dní)
44,90 Kč
Detailní popis produktu
Emulgovaná studená omáčka.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 2569kJ/624kcal |
| Tuky | 65,00g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 5,40g |
| Sacharidy | 7,60g |
| z toho cukry | 5,50g |
| Vláknina | |
| Bílkoviny | 0,60g |
| Sůl | 1,50g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chlazené potraviny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 8595190713479 |
Veganská alternativa kuřecích medailonků 150 g GOODY FOODY
Skladem (expedice 1-5 dní)
58,60 Kč
Veganská alternativa kuřecího řízku 145 g GOODY FOODY
Skladem (expedice 1-5 dní)
55,50 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
