Medánek - perník pohankovo - kukuřičný bez lepku 170g
Související produkty
BIO
Sušenky kokosové s čirokem bezlepkové 100 g BIO ZEMANKA
Skladem (expedice 1-5 dní)
55,20 Kč
BIO
Sušenky celozrnné dětské s belgickou čokoládou 36M+ 120 g BIO BISKIDS
Skladem (expedice 1-5 dní)
89,10 Kč
BIO
Sušenky celozrnné měkké dětské s jablečnou šťávou bez přidaného cukru 6M+ 120 g BIO BISKIDS
Skladem (expedice 1-5 dní)
89,10 Kč
BIO
Sušenky celozrnné dětské Natural 6M+ 120 g BIO BISKIDS
Skladem (expedice 1-5 dní)
89,10 Kč
BIO
Sušenky špaldové celozrnné zázvorovo-citrónové 100 g BIO DOBRÉ ČASY
Dočasně nedostupné
39,80 Kč
Detailní popis produktu
Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 1688kJ/403kcal |
| Tuky | 9,00g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 1,00g |
| Sacharidy | 78,00g |
| z toho cukry | 34,10g |
| Vláknina | |
| Bílkoviny | 5,70g |
| Sůl | 0g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sušenky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8594039240978 |
Sušenky brusinkové s kokosem bez lepku, vajec a mléka Natural Jihlava 150 g
Skladem (expedice 1-5 dní)
27,20 Kč
Sušenky s čokoládou a banánovým prachem 100 g BIO ZEMANKA
Skladem (expedice 1-5 dní)
54,70 Kč
Kakaové sušenky s arašídy bez přidaného cukru - VEGAN - Mons 150g
Skladem (expedice 1-5 dní)
30,30 Kč
Novinka
BIO
Sušenky máslové ze špaldové mouky 150 g BIO DENNREE
Dočasně nedostupné
60 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
