Meruňkové trubičky s jogurtovou polevou - Trutna 220g
Související produkty
Tyčinka Lifebar višňovo-třešňová RAW 40 g BIO LIFEFOOD
Skladem (expedice 1-5 dní)
35,80 Kč
BIO
Tyčinky slané paprikové bez lepku 45 g BIO BIOPONT
Skladem (expedice 1-5 dní)
35,80 Kč
Čokoláda mléčná s ostružinami, malinami a višněmi - Severka 125g
Skladem (expedice 1-5 dní)
149,80 Kč
YUKI & LOVE Mochi s tapiokovými perličkami, příchutí kávy a mořské soli 120g
Skladem (expedice 1-5 dní)
82,20 Kč
Detailní popis produktu
Ručně vyráběné, šetrně zpracovávané a sušené trubičky plné vitamínů a minerálů jsou skvělou svačinkou pro malé i velké. Bez konzervantů Bez lepku Ruční výroba Vysoký obsah vlákninyNutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 1515kJ/363kcal |
| Tuky | 8,30g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 7,60g |
| Sacharidy | 66,70g |
| z toho cukry | 50,90g |
| Vláknina | 8,60g |
| Bílkoviny | 2,60g |
| Sůl | <0,01g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zdravé mlsání |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8594024520238 |
Čokoláda mléčná s pekanovými ořechy, pistáciemi, jahodami, šeříkem a kokosem - Severka 130g
Skladem (expedice 1-5 dní)
149,80 Kč
BIO
Tyčinka Lifebar Oat snack citronový 40 g BIO LIFEFOOD
Skladem (expedice 1-5 dní)
35,80 Kč
BIO
Tyčinka Lifebar proteinová s malinami 40 g BIO LIFEFOOD
Skladem (expedice 1-5 dní)
38,70 Kč
BIO
Tyčinka Lifebar Oat snack s kešu a kousky čokolády 40 g BIO LIFEFOOD
Skladem (expedice 1-5 dní)
35,80 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
