Meruňky sušené Natural Jihlava 5 kg
Související produkty
Mix jablečné křížaly a sušené hrušky - Bioprodukt 25g
Skladem (expedice 1-5 dní)
35,90 Kč
Mix jablečné křížaly a sušené hrušky - Bioprodukt 100g
Skladem (expedice 1-5 dní)
92,50 Kč
Detailní popis produktu
Meruňky Natural Jihlava jsou sušené pomalu a šetrně, aby si zachovaly svou přirozenou sladkost, jemnou vůni a krásně sytou barvu. Perfektní na svačinu, do kaší, jogurtů, domácí granoly i moderních dezertů. Skvělé také do pečiva a zdravých snacků. Díky velkému balení je ocení rodiny, cukráři i gastro provozy.
Benefity
- Šetrně sušené pro zachování chuti
- Bez přidaného cukru
- Plné přírodní sladkosti
- Vhodné pro domácnosti i gastro
Využití
Do smoothie, kaší, jogurtů, dezertů, salátů, granoly i zdravých svačinek.
Výrobce / Skladování
Natural Jihlava JK, s.r.o. • Skladujte v suchu, mimo přímé světlo.
Složení:
sušené meruňky, OXID SIŘIČITÝ Meruňky sířené mají jasně žlutou až oranžovou barvu a struktura jejich povrchu vypadá lákavě. Výhoda sířeného sušeného ovoce spočívá v tom, že takto ošetřené ovoce nebude mít plísně a obsahovat roztoče nebo bakterie.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 1010kJ/241kcal |
| Tuky | 0,50g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,02g |
| Sacharidy | 62,60g |
| z toho cukry | 53,40g |
| Bílkoviny | 3,40g |
| Sůl | <0,01g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Gastro a velká balení léčivé plody a ovoce |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 8595617905913 |
ZDARMAZDARMA
Zázvor sušený nesířený bez přidaného cukru Natural Jihlava 5 kg
Skladem (expedice 1-5 dní)
2 439,50 Kč
Zázvor sířený plátky slazený Natural Jihlava 5 kg
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 439,30 Kč
ZDARMAZDARMA
Ananas kousky sušený nesířený bez přidaného cukru Natural Jihlava 5 kg
Skladem (expedice 1-5 dní)
2 195,50 Kč
BIO
ZDARMAZDARMA
Bio kustovnice čínská (goji) BIO NEBIO 2,5 kg
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 493 Kč
ZDARMAZDARMA
Goji berry plody Natural Jihlava 5 kg
Skladem (expedice 1-5 dní)
2 358,10 Kč
BIO
Bio brusnice klikva s jablečnou šťávou BIO NEBIO 2,5 kg
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 423,80 Kč
ZDARMAZDARMA
Papaya sušená nesířená bez přidaného cukru Natural Jihlava 5 kg
Skladem (expedice 1-5 dní)
3 090 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
