Mikeš mléčné čokoládky - Carla 125g
Související produkty
BIO
Tyčinky slané paprikové bez lepku 45 g BIO BIOPONT
Skladem (expedice 1-5 dní)
35,80 Kč
Andělské vlasy - Bílá čokoláda s cukrovou vatou a pistácií - Untis Choco 80g
Dočasně nedostupné
136,20 Kč
BIO
Ovocné želé bonbony BIO mini balení mix příchutí - YumEarth 10x19,8g
Skladem (expedice 1-5 dní)
205,20 Kč
BIO
Tyčinka Lifebar proteinová s ořechy a vanilkou 40 g BIO LIFEFOOD
Skladem (expedice 1-5 dní)
37,70 Kč
WANTWANT Pomerančový jogurt jemný bonbon Cat's Claw 45g
Skladem (expedice 1-5 dní)
36,30 Kč
HOSAN Seoul Chips Korean Kimchi Fried Rice Chips 40g -NEW
Skladem (expedice 1-5 dní)
61,60 Kč
Detailní popis produktu
Jednotlivě balené mléčné čokoládky potěší všechny mlsné jazýčky.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 2304 kJ/552 kcal |
| Tuky | 33g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 20g |
| Sacharidy | 57g |
| z toho cukry | 56g |
| Vláknina | |
| Bílkoviny | 6,40g |
| Sůl | 0,10g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čokolády a kakaové mlsání |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8595019612136 |
Luxusní dubajská čokoláda HOŘKÁ - Kamila Chocolates 95g
Dočasně nedostupné
113,50 Kč
Čokoláda hořká s kešu oříšky, pistáciemi, fialkami a kokosem - Severka 135g
Skladem (expedice 1-5 dní)
149,80 Kč
Čokoláda mléčná s kešu oříšky, pistáciemi, fialkami a kokosem - Severka 135g
Skladem (expedice 1-5 dní)
149,80 Kč
BIO
Gepa Čokoláda s kakovými lupínky 100g bio
Skladem (expedice 1-5 dní)
129,90 Kč
Čokoláda pralinková bez přidaného cukru 60 g BIO BENJAMÍSSIMO
Skladem (expedice 1-5 dní)
86,30 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
