Minestrone polévka sušená mrazem - FREEZE DRY COMPANY 50g
Související produkty
Dip z pečených červených paprik PÁLIVÝ - The Pelikans 170g
Skladem (expedice 1-5 dní)
156,90 Kč
22,60 Kč
–11 %
VIFON Inst. nudle - krabí "BANH DA CUA" 60g
Skladem (expedice 1-5 dní)
19,90 Kč
AN NHIEN Veganské sójové vepřové řízky "Suon non" 150g
Skladem (expedice 1-5 dní)
116,40 Kč
AN NHIEN Veganská vepřová žebírka - plátky "Suon non" 1kg
Skladem (expedice 1-5 dní)
616,40 Kč
Detailní popis produktu
Plná chuť domácí polévky, kterou si můžete vychutnat kdykoliv a kdekoliv. Díky šetrnému sušení mrazem si zachovává své nutriční hodnoty i bohatou chuť – bez konzervantů a chemie, přesně tak, jak ji máme rádi. Jednoduchá příprava – zalít a jíst! Připravte si teplou, voňavou polévku během okamžiku – bez vaření nebo dalších přísad. Otevřete sáček. Zalijte doporučeným množstvím horké vody. Promíchejte, uzavřete a počkejte přibližně 5-10 minut, podávejte!Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 179 kJ/43 kcal |
| Tuky | 0,50g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,10g |
| Sacharidy | 8,20g |
| z toho cukry | 2,70g |
| Vláknina | |
| Bílkoviny | 1,60g |
| Sůl | 1,20g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Instantní polévky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8595705010918 |
| Položka byla vyprodána… | |
NONGSHIM SHIN instant. nudlová polévka pálivá v kelímku 68g
Skladem (expedice 1-5 dní)
37,70 Kč
Miso instantní polévka vydatně červená s tofu BIO 4x8g - VEGAN - Clearspring 32g
Skladem (expedice 1-5 dní)
141,40 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
