Miso instantní polévka jemně bílá s tofu 10g
Související produkty
22,60 Kč
–11 %
VIFON Inst. nudle - krabí "BANH DA CUA" 60g
Skladem (expedice 1-5 dní)
19,90 Kč
AN NHIEN Veganská vepřová žebírka - plátky "Suon non" 1kg
Skladem (expedice 1-5 dní)
616,40 Kč
Akce
114 Kč
–6 %
AN NHIEN Veganské kuřecí kuličky 150g
Skladem (expedice 1-5 dní)
106,30 Kč
Akce
28,50 Kč
–10 %
VIFON Inst. nudle "PHO" příchutí hovězí 80g
Skladem (expedice 1-5 dní)
25,50 Kč
Detailní popis produktu
Balení 1 sáček. Do hrnečku nasypte obsah sáčku, přelijte horkou vodou, nechte 1 minutu odstát.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 1356 kJ / 324 kcal |
| Tuky | 13,00 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 2,20 g |
| Sacharidy | 19,00 g |
| z toho cukry | 13,00g |
| Vláknina | |
| Bílkoviny | 25,00 g |
| Sůl | 18,40 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Instantní polévky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.01 kg |
| EAN: | 8595617902288 |
| Položka byla vyprodána… | |
Instantní polévka gulášová cizrnová bez lepku Natural Jihlava 35 g
Skladem (expedice 1-5 dní)
13 Kč
NONGSHIM Instantní nudle, Shin Ramyun Stir Fry, pikantní 131g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (expedice 1-5 dní)
35,60 Kč
KOREAN STREET inst. polévka Kaludon Spicy v misce 215g
Skladem (expedice 1-5 dní)
108,90 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
