Miso pasta cizrnová BIO - vegan - Clearspring 150g
Související produkty
BIO
Sirup arónie bez přidaného cukru 250 ml BIO KOLDOKOL
Skladem (expedice 1-5 dní)
191 Kč
Detailní popis produktu
Vhodné na dochucení pomazánek, polévek i omáček. Miso je 100% organické a vhodné pro vegany.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 686kJ/163kcal |
| Tuky | 2,10g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,30g |
| Sacharidy | 26,00g |
| z toho cukry | 19,00g |
| Vláknina | |
| Bílkoviny | 6,80g |
| Sůl | 11,80g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pasty a pesta |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 5021554004325 |
CJ pálivá chilli pasta Gold Taeyangcho - Gochujang 200g
Skladem (expedice 1-5 dní)
77,70 Kč
BUENAS Smaž. krevet. pasta (Bagoong) pasteriz. 250 g
Skladem (expedice 1-5 dní)
102,70 Kč
Akce
156,70 Kč
–8 %
PANTAI Krevetová pasta bílá 370g
Skladem (expedice 1-5 dní)
143,20 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
