Mléčné neapolitány Lada - box 200 ks - Carla 1000g
Související produkty
Čokoláda mléčná s ostružinami, višněmi a šeříkem - Severka 120g
Skladem (expedice 1-5 dní)
149,80 Kč
Detailní popis produktu
200 neapolitánek z mléčné čokolády ve vánočním designu Josefa LadyNutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 2304 kJ/552 kcal |
| Tuky | 33g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 20g |
| Sacharidy | 57g |
| z toho cukry | 56g |
| Vláknina | |
| Bílkoviny | 6,40g |
| Sůl | 0,10g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čokolády a kakaové mlsání |
|---|---|
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 8595019612112 |
| Položka byla vyprodána… | |
Čokoláda tmavá 70 % bez přidaného cukru 60 g BIO BENJAMÍSSIMO
Skladem (expedice 1-5 dní)
86,30 Kč
BIO
Čokoláda mléčná Espresso Milk 38 % 90 g BIO VIVANI
Skladem (expedice 1-5 dní)
101,80 Kč
BIO
Lízátko mléčná čokoláda zajíček 15 g BIO ROSENGARTEN
Skladem (expedice 1-5 dní)
36,90 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
