Mobake Motivační bambusový kartáček - "Teď je ten..." (extra soft)
Související produkty
Ben & Anna Zubní pasta pro citlivé zuby Sensitive (100 ml) - bez obsahu fluoridu
Skladem (expedice 1-5 dní)
173,60 Kč
B Urtekram Zubní pasta Tea Tree 75ml eco ECO
Skladem (expedice 1-5 dní)
116,40 Kč
Ben & Anna Zubní pasta pro bělení zubů s aktivním uhlím (100 ml) - bez obsahu fluoridu
Skladem (expedice 1-5 dní)
173,60 Kč
Pasta zubní ochranná-zázv. a citr. 75ml BIO LA SAPONARIA
Skladem (expedice 1-5 dní)
115,40 Kč
BIO
Officina Naturae Zubní pasta s mátou (75 ml) - pečuje o zubní sklovinu i dásně
Skladem (expedice 1-5 dní)
131 Kč
Ben & Anna Zubní pasta s fluoridem (75 ml) - Spearmint - se svěží mátou
Skladem (expedice 1-5 dní)
134,80 Kč
Kvitok Zubní prášek Zářivý úsměv (25 g) - s aktivním uhlím
Skladem (expedice 1-5 dní)
189,20 Kč
Pasta zubní dětská jemná-jahoda 75ml BIO LA SAPONARIA
Skladem (expedice 1-5 dní)
144,50 Kč
Detailní popis produktu
Mobake, to jsou první bambusové kartáčky na trhu s vygravírovanými vzory inspirovanými lokálními tradicemi a zároveň motivačními citáty, které vám pomohou nastartovat každý den. Tento kartáček obsahuje citát v češtině: "Teď je ten nejlepší čas", který vám bude připomínat, že svůj život máte v rukou jedině vy sami. Tělo kartáčku je zdobené tradičním moravským vzorem. Extra měkké nylonové štětinky neobsahují žádné stopy ftalátů ani BPA. Značku Mobake založil na Slovensku Patrik Jakš. Jeden den se rozhodl, že už dál nebude jen sedět, ale že pomůže i on. Jeho cílem bylo přispět k tomu, aby se na světě produkovalo co nejméně odpadu. A tím, že jeho velkým zájmem je spiritualita, tak přišel na to, že by mohl přivést na svět bambusové kartáčky s motivačními citáty a další bambusové produkty, které jeho záměry spojí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bambusové kartáčky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 8588006689013 |
| Rozměry: | délka 19 cm |
| Materiál: | Tělo: udržitelně pěstovaný bambus |
| Tloušťka vlákna: | 0,12 mm |
| Hustota: | 85-95 štětinek na otvor |
| Délka štětin: | 10 mm |
| Certifikáty: | Vegan |
| Počet štětinek: | 3.530 |
| Materiál štětinek: | DuPont tynex Nylon 6 |
| Třída jemnosti štětin: | Extra soft |
| Země původu: | Navrženo a dogravírovano na Slovensku. Vyrobeno v Číně. |
| Barva štětin: | bílá |
| Položka byla vyprodána… | |
115 Kč
–5 %
Mobake Motivační bambusový kartáček - "Žij své sny!" (extra soft)
Dočasně nedostupné
109 Kč
Akce
Novinka
Tip
3 + 1
129 Kč
–46 %
Bambusový zubní kartáček z mikrovláken COCO
Průměrné hodnocení produktu je 4,5 z 5 hvězdiček.
Skladem
69 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
