Mořské řasy Nori - plátky Clearspring 25g
Související produkty
Tip
Rosolovka řasotvará 100g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (expedice 1-5 dní)
319 Kč
BIO
Dulse BIO vločky 100g
Průměrné hodnocení produktu je 4,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (expedice 1-5 dní)
356,30 Kč
Detailní popis produktu
Mořské řasy jsou kvalitním a nejsnáze využitelným zdrojem lehce stravitelných bílkovin a uhlovodanů. Tělu dodávají potřebné vitamíny a jsou ceněny též pro velký obsah minerálních látek.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 1297kJ/311kcal |
| Tuky | 4,80g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 1,50g |
| Sacharidy | 2,70g |
| z toho cukry | 1,70g |
| Vláknina | |
| Bílkoviny | 47,00g |
| Sůl | 1,00g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sušené houby a řasy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| EAN: | 5021554001065 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
