Mošt JABLKO 100% - Ovocňák 3L
Související produkty
Cider LEVANDULE - (zálohovaná lahev) - Amity 330ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
52,20 Kč
BIO
BIOTR4015533054204
26,10 Kč
–8 %
Nápoj Protect citron-citr. tráva 0,5l FRUCTAL
Skladem (expedice 1-5 dní)
23,90 Kč
Cider JABLKO-HRUŠKA - (zálohovaná lahev) - Amity 330ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
52,20 Kč
Detailní popis produktu
- Za studena lisovaný jablečný mošt - Šetrně pasterovaný - zachovává si spoustu vitamínů a minerálů - z česko-slovenských jablek, - používáme několik různých odrůd, aby byl chuťově příjemný a vyrovnaný Jablečný mošt je král mezi mošty, stálice, kterou má rád snad každý. A to díky univerzálně oblíbeným jablkům, která jíme všichni od dětství, ať už z vlastních zahrádek nebo kupovaná a naše tělo je na ně zvyklé. Jsou pro nás tak běžná, že už si ani neuvědomujeme, jak úžasná jsou. Nejen že skvěle chutnají, ale mají tolik výživových předností. Jablka obsahují vodu, vitamíny, minerální látky, stopové prvky a bioaktivní substance, které jsou nepostradatelnou součástí zdravé výživy. Důvodem je vysoký obsah sekundárních rostlinných látek, jako jsou fenolové kyseliny a flavonoidy. Obsahují pektin, který váže v žaludku tuky a cholesterol. Jablka obsahují 3 až 16 % cukrů na 100 g čerstvé hmoty.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 182kJ/43kcal |
| Tuky | 0,10g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,03g |
| Sacharidy | 9,90g |
| z toho cukry | 9,32g |
| Vláknina | 0,10g |
| Bílkoviny | 0,81g |
| Sůl | 0,05g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šťávy |
|---|---|
| Hmotnost: | 3 kg |
| EAN: | 8592809000012 |
BIO
116,90 Kč
–41 %
Bio granátová šťáva 100% Beutelsbacher 0,2 l
Skladem (expedice 1-5 dní)
68,60 Kč
Rakytníková šťáva s dužinou Natural Jihlava 500 ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
182,70 Kč
Kurkumová šťáva Turmeric Juice - Ginger People 237ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
196,80 Kč
Šťáva z čerstvého zázvoru - Klášterní officína 300g
Skladem (expedice 1-5 dní)
155,20 Kč
Novinka
BIO
Dennree Rajčatová šťáva 500 ml bio
Skladem (expedice 1-5 dní)
35,40 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
