Mošt JABLKO 100% - Ovocňák 750ml
Související produkty
Cider LEVANDULE - (zálohovaná lahev) - Amity 330ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
51,50 Kč
RICO Míchaný bobul.nápoj z černého čaje s granát.jablkem boba 340ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
47,20 Kč
BIO
BIOTR4015533054242
Detailní popis produktu
100% za studena lisovaná šťáva ošetřená pasterací, čímž si zachová to nejlepší ze zpracovaného ovoce. Bez přidaného cukru Bez konzervantů Bez umělých přísad Bez enzymaceNutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 182 kJ/43 kcal |
| Tuky | 0,10g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,03g |
| Sacharidy | 9,90g |
| z toho cukry | 9,32g |
| Vláknina | 0,10g |
| Bílkoviny | 0,81g |
| Sůl | 0,05g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šťávy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.75 kg |
| EAN: | 8592809004270 |
Borůvková šťáva s dužinou - Natural Jihlava 500ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
169 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
