Mošt JABLKO a LESNÍ OVOCE - Ovocňák 5L
Související produkty
Cider - polosuchý - Amity 330 ml (zálohovaná lahev)
Skladem (expedice 1-5 dní)
58,60 Kč
BIO
BIOTR4015533054228
Detailní popis produktu
- to nejlepší z pravého českého léta - kombinace česko-slovenské arónie, jahod, malin a jablek - tolik chutí v jednom douškuNutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 182kJ/43kcal |
| Tuky | 0,10g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,03g |
| Sacharidy | 9,90g |
| z toho cukry | 9,32g |
| Vláknina | 0,10g |
| Bílkoviny | 0,81g |
| Sůl | 0,05g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šťávy |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 8592809000791 |
| Položka byla vyprodána… | |
BIO
52,80 Kč
–8 %
Bio citrónová šťáva 100% Beutelsbacher 0,2 l
Skladem (expedice 1-5 dní)
48,40 Kč
Kurkumová šťáva Turmeric Juice - Ginger People 237ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
194,10 Kč
BIO
Bio hroznová šťáva bílá 100% Beutelsbacher 0,7 l
Skladem (expedice 1-5 dní)
102,30 Kč
Borůvková šťáva s dužinou - Natural Jihlava 500ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
169 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
