Mošt JABLKO a MRKEV - Ovocňák 3L
Související produkty
BIO
BIOTR4015533054204
Cider JABLKO-HRUŠKA - (zálohovaná lahev) - Amity 330ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
51,50 Kč
BIO
Nápoj svařené jablko bez alkoholu 0,75 l BIO ELBLER
Skladem (expedice 1-5 dní)
173,50 Kč
Detailní popis produktu
- Nejvíce beta-karotenů oproti jiným - mrkev je přírodní zásobárna beta-karotenu - mošt nemusí být jen ovocnýNutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 182kJ/43kcal |
| Tuky | 0,10g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,03g |
| Sacharidy | 9,90g |
| z toho cukry | 9,32g |
| Vláknina | 0,10g |
| Bílkoviny | 0,81g |
| Sůl | 0,05g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šťávy |
|---|---|
| Hmotnost: | 3 kg |
| EAN: | 8592809000067 |
| Položka byla vyprodána… | |
100% ovocná šťáva GRANÁTOVÉ JABLKO - Georgian Nectar 250ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
51,10 Kč
Novinka
BIO
Dennree Zeleninová šťáva 0,5 l bio
Skladem (expedice 1-5 dní)
35,40 Kč
Borůvková šťáva s dužinou - Natural Jihlava 500ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
169 Kč
BIO
116,90 Kč
–41 %
Bio granátová šťáva 100% Beutelsbacher 0,2 l
Skladem (expedice 1-5 dní)
68,60 Kč
Novinka
BIO
41,20 Kč
–6 %
Dennree Šťáva z kysaného zelí 500 ml bio
Skladem (expedice 1-5 dní)
38,70 Kč
Stará Dáma - hrušková šťáva přírodně zakalená 700ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
86,70 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
