Mošt JABLKO a ŘEPA - Ovocňák 3L
Související produkty
BIO
Nápoj svařené jablko bez alkoholu 0,75 l BIO ELBLER
Skladem (expedice 1-5 dní)
173,50 Kč
RICO Míchaný bobul.nápoj z černého čaje s granát.jablkem boba 340ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
47,20 Kč
BIO
BIOTR4015533054228
BIO
Nápoj Raráškovo Lieblingskakao BIO 300g SONNENTOR
Skladem (expedice 1-5 dní)
232,70 Kč
Detailní popis produktu
- lákavá barva, ještě lákavější chuť - zeleninovým moštem doplníte denní dávky ovoce i zeleninyNutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 182kJ/43kcal |
| Tuky | 0,10g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,03g |
| Sacharidy | 9,90g |
| z toho cukry | 9,32g |
| Vláknina | 0,10g |
| Bílkoviny | 0,81g |
| Sůl | 0,05g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šťávy |
|---|---|
| Hmotnost: | 3 kg |
| EAN: | 8592809000111 |
| Položka byla vyprodána… | |
Novinka
BIO
41,20 Kč
–6 %
Dennree Šťáva z kysaného zelí 500 ml bio
Skladem (expedice 1-5 dní)
38,70 Kč
Novinka
BIO
Šťáva z červených hroznů láhev 1 l BIO DENNREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
77,50 Kč
Brusinková šťáva s dužinou - Natural Jihlava 500ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
169 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
