Mošt JABLKO a ZÁZVOR - Ovocňák 3L
Související produkty
BIO
BIOTR4015533054228
BIO
Nápoj Raráškovo Lieblingskakao BIO 300g SONNENTOR
Skladem (expedice 1-5 dní)
232,70 Kč
Detailní popis produktu
- ten má tedy říz - skvělý horký i ledový - pikantní, jemně ostrá chuť - mošt pro dospěléNutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 182kJ/43kcal |
| Tuky | 0,10g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,03g |
| Sacharidy | 9,90g |
| z toho cukry | 9,32g |
| Vláknina | 0,10g |
| Bílkoviny | 0,81g |
| Sůl | 0,05g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šťávy |
|---|---|
| Hmotnost: | 3 kg |
| EAN: | 8592809001019 |
| Položka byla vyprodána… | |
BIO
52,80 Kč
–8 %
Bio citrónová šťáva 100% Beutelsbacher 0,2 l
Skladem (expedice 1-5 dní)
48,40 Kč
Novinka
BIO
41,20 Kč
–6 %
Dennree Šťáva z kysaného zelí 500 ml bio
Skladem (expedice 1-5 dní)
38,70 Kč
Rakytníková šťáva s dužinou Natural Jihlava 500 ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
180,30 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
