Mošt JABLKO - HRUŠKA - Ovocňák 330ml
Související produkty
26,10 Kč
–8 %
Nápoj Vitality limetka-máta 0,5l FRUCTAL
Skladem (expedice 1-5 dní)
23,90 Kč
BIO
Nápoj Raráškovo Lieblingskakao BIO 300g SONNENTOR
Skladem (expedice 1-5 dní)
232,70 Kč
BIO
Nápoj svařené jablko bez alkoholu 0,75 l BIO ELBLER
Skladem (expedice 1-5 dní)
173,50 Kč
Detailní popis produktu
100% za studena lisovaná šťáva ošetřená pasterací, čímž si zachová to nejlepší ze zpracovaného ovoce. Bez přidaného cukru Bez konzervantů Bez umělých přísad Bez enzymaceNutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 182 kJ/43 kcal |
| Tuky | 0,10g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,03g |
| Sacharidy | 9,90g |
| z toho cukry | 9,32g |
| Vláknina | 0,10g |
| Bílkoviny | 0,81g |
| Sůl | 0,05g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šťávy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| EAN: | 8592809004393 |
Rakytníková šťáva s dužinou Natural Jihlava 500 ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
182,70 Kč
BIO
BIOTR4106060011522
BIO
116,90 Kč
–41 %
Bio granátová šťáva 100% Beutelsbacher 0,2 l
Skladem (expedice 1-5 dní)
68,60 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
