Mouka špaldová - hrubá - Nominal 1000g
Související produkty
BIO
Mouka pšeničná BIO celozrnná hladká 1 kg – PROVITA
Skladem (expedice 1-5 dní)
52,90 Kč
BIO
Mouka špaldová celozrnná jemně mletá 1 kg BIO PROBIO
Skladem (expedice 1-5 dní)
80,70 Kč
BIO
Mouka instantní z Royal quinoi červené BIO bez lepku - VEGAN - Andean Valley 350g
Skladem (expedice 1-5 dní)
61,40 Kč
Detailní popis produktu
Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 1474kJ/348kcal |
| Tuky | 1,50g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,30g |
| Sacharidy | 68,00g |
| z toho cukry | 2,20g |
| Vláknina | 3,00g |
| Bílkoviny | 14,00g |
| Sůl | <0,01g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Špaldová mouka |
|---|---|
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 8594010192258 |
| Položka byla vyprodána… | |
Mouka špaldová hladká bílá Natural Jihlava 1 kg
Skladem (expedice 1-5 dní)
45,30 Kč
Mouka špaldová celozrnná jemně mletá 1 kg NOMINAL
Skladem (expedice 1-5 dní)
55,40 Kč
BIO
BIO Mouka špaldová celozrnná jemná 1 kg – COUNTRY LIFE
Skladem (expedice 1-5 dní)
93 Kč
Mouka celozrnná špaldová hladká Natural Jihlava 1000 g
Skladem (expedice 1-5 dní)
40,70 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
