Mrkvové Brownies - Mr. Brownie 200g
Související produkty
BIO
Matcha shake jahoda bezlepkový 30 g BIO MATCHA TEA
Skladem (expedice 1-5 dní)
45,50 Kč
Plněné datlové kuličky s borůvkami - VEGAN - Mons 45g
Skladem (expedice 1-5 dní)
35,60 Kč
Detailní popis produktu
Měkký, vláčný piškot s lahodnou chuťí klasického mrkvového dortu. Jednotlivě balené mini dortíky, pečlivě vyrobené z prémiových ingrediencí jsou oblíbenou svačinkou pro malé i velké jedlíky.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 1722 kJ/411 kcal |
| Tuky | 19,70g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 2g |
| Sacharidy | 54,40g |
| z toho cukry | 26,70g |
| Vláknina | |
| Bílkoviny | 4g |
| Sůl | 0,55g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rostlinné a bio potraviny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8411037884945 |
Zajíc - sójový nápoj plus+doypack - Mogador 350g
Skladem (expedice 1-5 dní)
76,50 Kč
Bazalkové pesto s mandlemi - The Pelikans 170g
Skladem (expedice 1-5 dní)
171,70 Kč
Košíčky s kešu máslem jahodové BIO - VEGAN - Bett'r 39g
Skladem (expedice 1-5 dní)
52,80 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
