Müsli srdíčka kokosová - Semix 50g
Související produkty
TAOKAENOI Chíp z mořská řasa tempura uzené grilování 40g
Skladem (expedice 1-5 dní)
68,50 Kč
Hummus s pečenou cibulkou - VEGAN - Seneb 140g
Skladem (expedice 1-5 dní)
37,20 Kč
Detailní popis produktu
Rozkošně maličká cereální srdíčka pro vás vyrábíme unikátní technologií výroby. Jsou vhodné jako svačinka pro dospělé i děti. Mají vysoký obsah přirozené vlákniny (5 g v porci 50 g).Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 2090kJ/498kcal |
| Tuky | 27,00g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 19,00g |
| Sacharidy | 50,00g |
| z toho cukry | 15,00g |
| Vláknina | 9,80g |
| Bílkoviny | 8,90g |
| Sůl | 0,44g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rostlinné a bio potraviny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8594019388911 |
Laskonky malinové bez lepku 8ks - Element 130g
Skladem (expedice 1-5 dní)
128,60 Kč
Linecké cukroví a laskonky bez lepku - Element 180g
Skladem (expedice 1-5 dní)
128,60 Kč
Silken hedvábné tofu broskev - maracuja - VETO 125g
Skladem (expedice 1-5 dní)
30 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
