Shoyu San-J sojová omáčka BIO Natural Jihlaval 500 ml

BIO
Neohodnoceno
129,10 Kč 115,30 Kč bez DPH
Skladem (expedice 1-5 dní)
Můžeme doručit do:
12.12.2025
Možnosti doručení
Více chuti, více možností – Shoyu San-J BIO Natural Jihlava v rodinném balení je ideální pro každodenní vaření. Jemně fermentovaná, plná aroma a vyrobená v nejvyšší BIO kvalitě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Shoyu San-J BIO Natural Jihlava je sojová omáčka připravovaná tradiční metodou dlouhé fermentace. Výsledkem je výrazná, plná a vyvážená chuť, která pozvedne každé jídlo na vyšší úroveň. Ideální pro rodinné vaření i profesionální kuchyni.

Benefity

  • BIO kvalita bez kompromisů
  • Plná a bohatá chuť
  • Vyrobená tradiční metodou fermentace
  • Vhodná do studené i teplé kuchyně

Využití

Do sushi, nudlových jídel, polévek, marinád, omáček, salátů i jako jemné dochucení hotových pokrmů.

Výrobce / Skladování

Natural Jihlava JK, s.r.o. • Skladujte v suchu a chladu.

Složení:

pitná voda, SÓJOVÉ boby BIO, mořská sůl, PŠENICE BIO sójová omáčka s tradiční chutí v bio kvalitě, používá se k dochucování pokrmů. Rozdíl mezi shoyu a tamari: Shoyu a tamari jsou víceméně zaměnitelné s tím, že tamari si lépe udrží chuť a aroma při tepelné úpravě. Shoyu se naopak doporučuje používat k finálnímu dochucení hotového pokrmu. Není to ale žádné železné pravidlo. Shoyu neobsahuje žádné zvýrazňovače chuti, barviva ani umělá sladidla. Vedle základních čtyř chutí (sladká, hořká, slaná, kyselá), je ještě chuť pátá – umami. Označuje se jako „lahodná“, „chuť zralosti“ a zvýrazňuje chuť pokrmu. Tato pátá chuť je obsažena i ve fermentovaných výrobcích – tedy i v sójové omáčce shoyu.

Nutriční hodnoty

Energetická hodnota250kJ/60kcal
Tuky0g
z toho nasycené mastné kyseliny0g
Sacharidy6,00g
z toho cukry3,00g
Bílkoviny9,00g
Sůl5,26g

Doplňkové parametry

Kategorie: Sójová omáčka
Hmotnost: 0.475 kg
EAN: 8594010319686

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.