Těstoviny rýžové bez lepku trubka velká penne Natural Jihlava 5 kg
Související produkty
Novinka
BIO
Dennree Špagety kukuřično-rýžové 500g bio
Skladem (expedice 1-5 dní)
107,30 Kč
BIO
Těstoviny fusilli semolinové se špenátem 500 g BIO GIROLOMONI
Dočasně nedostupné
67,80 Kč
Novinka
BIO
Dennree Fusilli celozrnné z tvrdé pšenice 1kg bio
Dočasně nedostupné
82,50 Kč
Detailní popis produktu
Rýžové těstoviny Natural Jihlava ve tvaru velkých trubek penne jsou skvělou alternativou pro všechny, kdo se vyhýbají lepku. Mají jemnou, neutrální chuť, krásně absorbují omáčky a výborně drží tvar. Hodí se do teplých i studených pokrmů, salátů, zapékaných jídel a exotických receptů. Díky velkému balení jsou perfektní pro domácnosti, restaurace i gastro kuchyně.
Benefity
- Přirozeně bez lepku
- Skvěle drží tvar při vaření
- Jemná textura a všestranné využití
- Perfektní pro zdravé vaření a kreativní recepty
Využití
Do těstovinových salátů, zapékaných receptů, asijských směsí, studených pokrmů a fitness kuchyně.
Výrobce / Skladování
Natural Jihlava JK, s.r.o. • Skladujte v suchu, mimo přímé světlo.
Složení:
rýžová mouka, tapiokový škrob, sůl Rýžové těstoviny se těší stále větší oblibě. Díky lehké stravitelnosti a nepřítomnosti gliadinu jsou doporučeny jako strava pro nemocné s celiakií a alergií na lepek. Používat se dají stejně jako těstoviny pšeničné, jako příloha, na zapečení nebo do salátu. Příprava: vaříme 9 minut, poté scedíme a podáváme.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 1432kJ/347kcal |
| Tuky | 0,61g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,30g |
| Sacharidy | 80,00g |
| z toho cukry | 1,02g |
| Bílkoviny | 4,81g |
| Sůl | 0,55g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Gastro a velká balení těstovin |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 8595617906927 |
Tip
Rýžové těstoviny trubka malá Natural Jihlava 5 kg
Skladem (expedice 1-5 dní)
665,80 Kč
Těstoviny rýžové bez lepku hvězdičky Natural Jihlava 5 kg
Skladem (expedice 1-5 dní)
665,80 Kč
Těstoviny z červené čočky - Fusilli - vřetena - 5 Kg
Skladem (expedice 1-5 dní)
934,50 Kč
Těstoviny pohankové - Fusilli - vřetena - 5 Kg
Skladem (expedice 1-5 dní)
918,50 Kč
Těstoviny trojbarevné z červené čočky, zeleného hrachu a cizrny Fusilli - vřetena - 5 Kg
Skladem (expedice 1-5 dní)
934,50 Kč
Těstoviny z červené čočky - Sedanini - trubka malá - 5 Kg
Skladem (expedice 1-5 dní)
934,50 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
