Tofu uzené - Sunfood cca 200g
Související produkty
Tofu salátové Greek style Natural 300 g LUNTER
Skladem (expedice 1-5 dní)
77,50 Kč
Kozí dezert Janínek VANILKA - Sedlák 120g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (expedice 1-5 dní)
44,90 Kč
BIO
Hrachový tempeh BIO MARINOVANÝ - TempeHu 200g
Skladem (expedice 1-5 dní)
101,80 Kč
BIO
Nápoj Bifidora kozí probiotický 240 g BIO BIOFARMA DORA
Skladem (expedice 1-5 dní)
38,70 Kč
Plátky s příchutí Eidam - 5 plátků - VEGAN - Violife 100g
Skladem (expedice 1-5 dní)
63,90 Kč
Detailní popis produktu
Prodejné v hmotnosti dělitelné 100g (- 20g), cena uvedená za 100gNutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 713kJ/171kcal |
| Tuky | 9,90g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 1,70g |
| Sacharidy | 3,40g |
| z toho cukry | 0,50g |
| Vláknina | |
| Bílkoviny | 17,00g |
| Sůl | 1,50g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tofu a tempeh |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 2923971001839 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
