Topinamburové kimchi s křenem - ferment it! 490g
Související produkty
Kimchi - fermentovaný zeleninový salát - HUHUCHILLI 5kg
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 757 Kč
Pomazánka škvarková - Lunter 100g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (expedice 1-5 dní)
31,90 Kč
Novinka
BIO
THE COW ovesný tuk 250g bio
Průměrné hodnocení produktu je 4,3 z 5 hvězdiček.
Skladem (expedice 1-5 dní)
88,60 Kč
Veganská alternativa hovězího steaku 145 g GOODY FOODY
Skladem (expedice 1-5 dní)
58,60 Kč
Detailní popis produktu
Ferment it je rodinná firma, která svoji lásku ke kimchi přetavila do značky s výrobou v Praze. Používáme ty nejlepší ingredience, abychom co nejvíc prohloubili chuť našeho kimchi. Libujeme si v zajímavých chutích a netradičních spojeních a budeme rádi, když je s námi budete sdílet. Kimchi je superpotravina a jedno z nejzdravějších jídel na světě. Jídlo, které prošlo fermentací, je po nutriční stránce mnohem hodnotnější než její původní složky: fermentace činí jídlo lehce stravitelnějším a výživnějším a svojí kyselostí se přibližuje ph přirozenému pro naše zažívání. Při procesu fermentace vznikají probiotické bakterie.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 167kJ/40kcal |
| Tuky | 0,40g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,10g |
| Sacharidy | 7,90g |
| z toho cukry | 1,90g |
| Vláknina | 3,20g |
| Bílkoviny | 2,20g |
| Sůl | 1,90g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pomazánky, saláty a paštiky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.7 kg |
| EAN: | 8595617914151 |
Pomazánka celerová s mandlemi - VEGAN - Seneb 140g
Skladem (expedice 1-5 dní)
64,20 Kč
Pomazánka mrkvová s rakytníkem - VEGAN - Seneb 140g
Skladem (expedice 1-5 dní)
64,20 Kč
BIO
Hummus - cizrnová pomazánka original 150 g BIO I LOVE HUMMUS
Skladem (expedice 1-5 dní)
65,50 Kč
Hummus - cizrnová pomazánka original 150 g I LOVE HUMMUS
Skladem (expedice 1-5 dní)
54,70 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
