Tyčinka s želé banán v čokoládě - Juicy bar Chocolate - Tekmar 40g
Související produkty
BIO
Bett'r Sušenka jahoda kešu bez přidaného cukru 30 g bio
Dočasně nedostupné
29 Kč
Chléb křupavý s chia a česnekem 200 g ALRICHOVO PEKAŘSTVÍ
Skladem (expedice 1-5 dní)
71,80 Kč
Čokoláda mléčná s pistáciemi, růžemi a višněmi - Severka 115g
Skladem (expedice 1-5 dní)
149,80 Kč
Čokoláda mléčná s ostružinami, malinami a višněmi - Severka 125g
Skladem (expedice 1-5 dní)
149,80 Kč
BIO
Tyčinka Lifebar pistáciová s chia RAW 40 g BIO LIFEFOOD
Skladem (expedice 1-5 dní)
38,70 Kč
YUKI & LOVE Mochi s tapiokovými perličkami, příchuť matcha latte 120g
Skladem (expedice 1-5 dní)
82,20 Kč
Detailní popis produktu
Pod pravou čokoládou je ukryt křupavý cereální korpus a vrstva želé s chutí a vůní pravého ovoce.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 1730kJ/412kcal |
| Tuky | 13,50g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 7,50g |
| Sacharidy | 64g |
| z toho cukry | 38g |
| Vláknina | 4g |
| Bílkoviny | 6,50g |
| Sůl | 0,40g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tyčinky a sušenky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8585004503471 |
Jablečné kuličky s čokoládovou polevou a skořicí - VEGAN - Trutna 100g
Dočasně nedostupné
77,40 Kč
Ovocné trubičky ČERNÝ RYBÍZ - VEGAN - Trutna 25g
Skladem (expedice 1-5 dní)
34,10 Kč
Protein tyčinka - Banán s jahodovým krémem - Topnatur 40g
Skladem (expedice 1-5 dní)
34,40 Kč
Galactic Brownies s lentilkami - Mr. Brownie 200g
Skladem (expedice 1-5 dní)
63,60 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
