Tyčinka müsli v jogurtu - meruňka - Tekmar 30g
Související produkty
Tyčinka s želé slaný karamel - Juicy bar Yoghurt - Tekmar 40g
Skladem (expedice 1-5 dní)
24,10 Kč
Tyčinka Lifebar mandlová Super Power 40 g BIO LIFEFOOD
Skladem (expedice 1-5 dní)
47,50 Kč
Tyčinka s želé arašídové máslo - Juicy bar Yoghurt - Tekmar 40g
Skladem (expedice 1-5 dní)
20,50 Kč
Detailní popis produktu
Pokud máte občas chuť na něco sladkého, ale nechcete zhřešit kalorickou bombou, pokud nemáte čas na oběd, ale potřebujete se rychle zasytit, pokud jste právě vyšli z posilovny a potřebujete pro zbytek dne získat energii, hoďte si do kabelky či tašky jogurtovou müsli tyčinku od TEKMARu. Kombinace jogurtu, šťavnatého ovoce a vlákniny vás určitě zasytí. Vybrat si můžete z několika ovocných příchutí. Aktuální novinkou jsou atraktivní ovocné příchutě v jogurtové polevě tzv. řeckého typu a varianta jogurtové tyčinky bez přídavku cukru. Každý si jistě najde tu svou nej.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 1851kJ/441kcal |
| Tuky | 16,80g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 10,80g |
| Sacharidy | 70,70g |
| z toho cukry | 34,10g |
| Vláknina | 5,50g |
| Bílkoviny | 4,50g |
| Sůl | 0,30g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ovocné tyčinky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8585004500418 |
| Položka byla vyprodána… | |
Tip
10,40 Kč
–4 %
Tyčinka müsli bez cukru - meruňka - Tekmar 30g
Skladem (expedice 1-5 dní)
9,90 Kč
Akce
14,80 Kč
–10 %
Tyčinka müsli v jogurtu - višeň - Tekmar 30g
Skladem (expedice 1-5 dní)
13,30 Kč
Tyčinka cereální želé limetka - Juicy cereal bar - Tekmar 40g
Skladem (expedice 1-5 dní)
24,10 Kč
Tip
34 Kč
–25 %
Tyčinka ovocná s příchutí manga 45 g RAW ME
Skladem (expedice 1-5 dní)
25,20 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
