Tyčinka proteinová s čokoládovou příchutí a kakaovými boby v čokoládě - Big Bar 35g
Související produkty
Tyčinka cereální s meruň. v jog. polevě 40g FIT JOYA
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (expedice 1-5 dní)
14 Kč
Tyčinka Lifebar citronová Super Power 40 g BIO LIFEFOOD
Skladem (expedice 1-5 dní)
47,50 Kč
Müsli tyčinka BORŮVKA s jogurtovou polevou a živými kulturami - YOGIE 30g
Skladem (expedice 1-5 dní)
14,40 Kč
Tyčinka s želé slaný karamel - Juicy bar Yoghurt - Tekmar 40g
Skladem (expedice 1-5 dní)
24,10 Kč
Tyčinka s želé marakuja - Juicy bar Yoghurt - Tekmar 40g
Skladem (expedice 1-5 dní)
24,10 Kč
Tyčinka Lifebar mandlová Super Power 40 g BIO LIFEFOOD
Skladem (expedice 1-5 dní)
47,50 Kč
Detailní popis produktu
Jednovrstvé proteinové tyčinky BigBar jsou vyrobeny z kvalitních surovin a obsahují mléčné i rostlinné bílkoviny. Jemná měkká proteinová hmota je přelitá kvalitní bezcukernou čokoládou. Tyčinky obsahují vysoké procento proteinů, takže uspokojí nejen Vaši chuť na sladké, ale i požadavky na energii při Vašich aktivitách.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 1524kJ/366kcal |
| Tuky | 17,00g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 6,40g |
| Sacharidy | 32,00g |
| z toho cukry | 2,20g |
| Vláknina | 11,00g |
| Bílkoviny | 27,00g |
| Sůl | 0,50g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Proteinové tyčinky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8594208350057 |
| Položka byla vyprodána… | |
Tip
Tyčinka proteinová Green line - cappucino - Tekmar 40g
Skladem (expedice 1-5 dní)
28,20 Kč
Tyčinka PROTEIN & MAGNESIUM 20% - CHOCOLATE COOKIES - Tekmar 45g
Skladem (expedice 1-5 dní)
35,90 Kč
Tyčinka proteinová pistácie bez přid. cukru 40g TOPNATUR
Skladem (expedice 1-5 dní)
29 Kč
Tyčinka proteinová s čokoládovou příchutí a kakaovými boby v čokoládě - Big Bar 700g
Dočasně nedostupné
372,30 Kč
LOW CARB tyčinka 25% protein Karamel - Topnatur 40g
Skladem (expedice 1-5 dní)
34,40 Kč
Tyčinka proteinová vegan Green line - kakaové boby - Tekmar 40g
Skladem (expedice 1-5 dní)
28,20 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
